Στη φετινή έκθεση Beyond, η οποία διοργανώθηκε στη ΔΕΘ στις 29/9 – 1/10 συμμετείχαν συνολικά 300 μεγάλες επιχειρήσεις και πραγματοποιήθηκαν πάνω από 5.000 επιχειρηματικές συναντήσεις.
![](http://www.stepc.gr/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-8584816f37a824b2b81eb171093920d0ceae1ddc8e2f344208a6839e488a29cb...-1024x768.jpg)
Το ΕΤΕΠ Κρήτης φιλοξενήθηκε στο περίπτερο του Παρατηρητηρίου Καινοτόμου Επιχειρηματικότητας της Περιφέρειας Κρήτης στο οποίο επίσης είχαν δυναμική παρουσία οι εταιρείες Oxygen, OramaVR και Code BGP, παρουσιάζοντας καινοτόμα προϊόντα και υπηρεσίες.
Ο Δρ. Γιώργος Παπαμιχαήλ, Δν/της ΕΤΕΠ Κρήτης συμμετείχε στην Έκθεση παρουσιάζοντας για πρώτη φορά τη νέα υπηρεσία του ΕΤΕΠ Κρήτης “STEPC Virtual Incubator”.