Ο κύριος Ματαλλιωτάκης, συναντήθηκε με τον Πρόεδρο του ΙΤΕ, Καθηγητή Νεκτάριο Ταβερναράκη, στις εγκαταστάσεις του Ιδρύματος Τεχνολογίας και Έρευνας (ΙΤΕ) στις 9 Φεβρουαρίου.
![](http://www.stepc.gr/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot-2024-02-12-113113.png)
Στη συνάντηση παρευρέθηκαν στελέχη του ΙΤΕ, μεταξύ των οποίων ο Δρ. Γιώργος Παπαμιχαήλ, Διευθυντής του ΕΤΕΠ Κρήτης και Πρόεδρος & Διευθύνων Σύμβουλος της Εταιρείας Διαχείρισης και Ανάπτυξης του ΕΤΕΠ Κρήτης, ο Δρ. Κώστας Βαβέκης, Διευθυντής του Δικτύου Πράξη, ο κ. Παναγιώτης Καρνιούρας, Προϊστάμενος Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών της Κεντρικής Διεύθυνσης του ΙΤΕ, καθώς και ο Ειδικός Σύμβουλος του Αντιπεριφερειάρχη, Καθηγητής Χρήστος Φλώρος.
![](http://www.stepc.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΙΤΕ-1-1024x678.jpg)
Διαβάστε περισσότερα: https://www.cretalive.gr/kriti/synantisi-matalliotaki-me-ton-proedro-toy-ite